Головна сторінка

Про агентство
- структура
- мета та завдання
- послуги

Новини
- архів новин

Проекти
- ВИБОРИ-2012
- АМС Newsletter
- місцеві вибори
- експертний клуб

Дослідження

Опитування

Посилання

Зворотній зв'язок

 
 

 

Рейтинги

AMC Newsletter

 
 


"Хайп на забороні ЦВК": політолог припустив, якою буде роль Саакашвілі у виборч?й гонці
15.06.2019 10:07:38

Політик Міхе?л Саакашвілі не будуватиме виборчу кампанію на критиці п'ятого президента України Петра Порошенка, "бо вже запізно, ? не буде проти Зеленського - бо ще зарано". Про це у студії "5 каналу" розповів політтехнолог, заступник директора Агентства моделювання ситуацій Олекс?й Голубуцький.

"Він буде хайпити на забороні свого балотування, він буде судитися, ЦВК буде змушена його зняти, бо по закону виходить. Він буде розповідати про куплену ЦВК", - сказав Голубуцький.

Він наголосив: якщо вибори будуть у липні, Саакашвілі встигне набрати частину електорату, а якщо виборчий процес затягнеться до осені, то відсоток його прихильників тільки зросте.
"Вс? проценти, які він зможе відібрати, він буде відбирати, скоріш за все, від "Слуги народу". Він теж позасистемний нібито, він теж за реформи: Ну, в "Голосу" він може щось відщипнути", - зазначив політтехнолог.

На думку експерта, Саакашвілі зможе знайти місце у політсилі, з якою потрапить у парламент.
"Уявіть собі, люди вкладають десятки мільйонів у виборч? кампанії. Тут з'явля?ться Саакашвілі. В нього рейтинг, справді, 0,5-0,1% ? якраз цього відсотка може не вистачити серйозній політичній силі, щоб потрапити в парламент", - припустив експерт.

 
 

При повному або частковому передрукуванні матеріалів сайту посилання на www.agency.org.ua є обов'язковим
© 2003-2021 Агентство моделювання ситуацій